درباره سایبر صنعت

شركت سايبر صنعت در سال 1383 فعاليت هاي  خود را با استفاده از تجارب گرانبهاي مهندسين با سابقه و نخبگان دانشگاهي آغاز نمود و هم اکنون پس از پشت سر گذاشتن بیش از 12 سال سابقه درخشان در عرصه صنایع مختلف کشور در سه شاخه پیمانکاری، تولید و بازرگانی فعالیت دارد.

شركت سايبر صنعت ،توانایی انجام و ارائه خدمات فنی مهندسی شامل طراحی، تأمین کالا، ساخت، نصب، راه اندازی و نگهداری را در قالب قراردادهای پیمانکاری EPC وPC در صنایع مختلف اعم از نفت وگاز و پتروشیمی، نیروگاهی، برق، آب و فاضلاب، فولاد، سیمان و خطوط ریلی در حوزه های تخصصی، کنترل و ابزار دقیق، تله متری و دیسپاچینگ، برق و مکانیک دارا می باشد.

شرکت سایبر صنعت به عنوان شرکتی پیشرو و مجهز به دانش روز دنیا ، توانایی طراحی و تولید انواع سیستم های کنترلی پیشرفته اعم از DCS،FCS،ESD،PLC،HIPPS،WHCP، Meteringو همچنین تولید تابلوهای برق فیکس و کشویی را دارا می باشد.

شركت سايبر صنعت با دارا بودن نمايندگي از كمپاني هاي معتبر اروپايي و آمريكايي، توانايي تأمين تجهيزات تخصصي شامل ابزار دقیق، شیرآلات کنترلی، لوله و اتصالات و پمپ های صنعتی را  علی الخصوص در حوزه نفت  و گاز دارا می باشد.

شركت سايبر صنعت با دارا بودن گواهينامه صلاحيت پيمانكاري از سازمان برنامه و بودجه کشور در رشته هاي نفت و گاز با رتبه 2، تأسيسات و تجهيزات با رتبه 2، آب با رتبه 4 ، نيرو با رتبه 5 و صنعت و معدن با رتبه 5 وهمجنین پروانه خدمات فني و مهندسي در رشته برق، اتوماسيون و ابزار دقيق از وزارت صنعت، معدن و تجارت و عضويت در انجمن هاي صنفي همسو با فعالیتهای خود از جمله انجمن شرکتهای مهندسی و پيمانكاری نفت، گاز و پتروشيمي، انجمن صنفی شركت هاي اتوماسيون صنعتي، انجمن صنفی پيمانكاران تأسيسات و ساختمان، انجمن صنفی پيمانكاران آب وفاضلاب، ،انجمن مهندسان برق و الكترونيك ،انجمن بتن، انجمن مهندسين كنترل و ابزار دقيق از شركت هاي پيشرو در زمينه ارائه خدمات فني و مهندسي جامع در انواع پروژه هاي صنعتي  می باشد.

همچنین این شرکت دارای گواهینامهIMS (سیستم مدیریت یکپارچه) شاملISO9001:2008،ISO14001:2004،OHSAS18001:2007از کمپانی SGS سوئیس بوده و از شرکت های پیشرو در زمینه اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاری می باشد.